KUP JAKÉKOLIV BALENÍ NÁPOJŮ
COCA-COLA
DO 1L VČETNĚ A VYHRAJ.

Jak se zapojit

Soutěž probíhá od 29.10.2018 do 23.12.2018, je rozdělena na 8 soutěžních kol vždy od pondělí do neděle.

 1. KUP SOUTĚŽNÍ PRODUKTY* V PRODEJNĚ BILLA V ČESKÉ REPUBLICE
 2. USCHOVEJ SI ÚČTENKU
 3. ZAPOJ SE PŘES WEB NÍŽE NEBO ODEŠLI SMS V PŘEDEPSANÉM TVARU NA ČÍSLO 736350111
 4. VYHRAJ A PODĚL SE SE SVÝMI BLÍZKÝMI O:
  • 1x zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 100.000,- Kč
  • 8x voucher na zážitek v hodnotě 10.000,- Kč od Zážitky.cz
  • 8x voucher v hodnotě 2.000,- Kč na nákup v Billa prodejnách

* Soutěžním produktem je jakékoliv malé balení nápojů Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite a Kinley (250ml plech, 330ml plech, 4x 330ml plech, 0,5l plast, 1l plast).

Zapojení do soutěže

Soutěž trvá od 29. 10. 2018 do 23. 12. 2018. Do soutěže se můžete zapojit pomocí SMS, ale i vyplněním formuláře vedle. Do soutěže je zařazen jen jeden kód vytvořený z data, času a ceny z pokladního dokladu. Uschovejte si všechny pokladní doklady. Je možné, že v případě výhry budete vyzváni k prokázání se všemi pokladními doklady, které byly registrovány do soutěže pod Vaším telefonním číslem. Na účtence se musí nacházet soutěžní produkt. Jak poslat SMS se dočtete v úplných pravidlech soutěže.

Vaši SMS jsme zařadili do slosování o zájezd v hodnotě 100.000 Kč a další ceny. Zvyšte si šance, nakupte znovu a zašlete novou SMS. FORM_RESPONSE_NOWIN Soutěž ještě nezačala, vyplňte formulář nebo zašlete SMS v době konání soutěže (29. 10. 2018 - 23. 12. 2018). Soutěž skončila 23. 12. 2018, děkujeme za účast. Doklad jste odeslali v chybném formátu. Doklad odešlete znovu se správnymi údaji. Více informací najdete v úplných pravidlech soutěže. Datum nákupu musí být v čase od 29. 10. 2018 do současnosti. Nakupte prosím znovu a vyplňte formulář nebo pošlete SMS. Údaje, které jste uvedli, už byly v soutěži použité. V případě, že jste údaje doposud nepoužili, kontaktujte podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420.
Nebyla zadána suma z účtenky. Suma je v chybném formátu. Zadejte celočíselnou hodnotu.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum z účtenky. Datum je v chybném formátu.
Ve tvaru HH:MM
Nebyl zadán čas z účtenky. Čas je v chybném formátu.

Pravidla soutěže

VÝHERCEM HLAVNÍ VÝHRY - ZÁJEZDU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V HODNOTĚ 100.000,- Kč se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude po skončení soutěže vylosován ze všech platných vstupů přihlášených za celou dobu soutěže. Výherce si bude moci hodnotu výhry rozdělit a využít i na více zájezdů. Může si tak například užít zimní dovolenou a zároveň darovat blízkým letní dovolenou u moře.

VÝHERCEM JEDNOHO ZE 16 VOUCHERŮ, se stane soutěžící, jehož platný soutěžní vstup bude vylosován ze všech platných vstupů přihlášených do daného soutěžního kola. V soutěži se losuje celkem 8x po 2 výhercích (1x Voucher na zážitek v hodnotě 10.000,- Kč od Zážitky.cz a 1x BILLA voucher v hodnotě 2.000,- Kč), vždy po skončení soutěžního kola.

Upozorňujeme, že výherní vstup musí být následně doložen platným pokladním dokladem (účtenkou) potvrzujícím nákup soutěžních produktů, na kterém musí být shodné údaje, jako byly použity v soutěžním vstupu. Za unikátního soutěžícího je považováno telefonní číslo. Za každou účtenku se soutěžním produktem je možné poslat/zadat pouze jeden soutěžní vstup. Jeden soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát každou z výher maximálně jednou. Soutěžní SMS je zpoplatněna jako běžná SMS dle tarifu mobilního operátora soutěžícího. Organizátorem soutěže je ProfiSMS s.r.o. Soutěžící se zapojením do soutěže souhlasí s úplnými pravidly soutěže, které jsou dostupné na www.vyhrajradost.cz

Telefonická infolinka k SMS soutěži: +420 777 710 418 je v provozu v pracovní dny od 9 do 17 hodin. E-mail pro dotazy k soutěži: billa@profisouteze.cz

Formulář pro výherce

Přišla SMS potvrzující umístění na výherní pozici? Vyplň formulář pro výherce. Po kontrole ti výhru opět potvrdíme pomocí SMS.

Váš soutěžní vstup jsme zařadili do soutěže. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktujte prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz.
Nebyl zadaný kód z SMS zprávy. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebyla nahrána účtenka. Soubor s účtenkou je příliš velký. Při ukládání souboru nastala chyba. Při nahrávání souboru nastala neznámá chyba.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR

Výherci

Voucher na zážitky v hodnotě 10000 Kč od Zážitky.cz:
 • Šárka Č., Ostrava

Voucher v hodnotě 2000 Kč na nákupy v BILLA:
 • Kristýna M., Náchod